Kurumsal


Aktaş Otel, Sivas’ın Gürün ilçesinde 2021 yılında hizmete açılmıştır.

Modern ve konforun bir arada sunulduğu otelimizde, misafirlerimizin tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan mekânlarda, güleryüz ve kaliteli hizmet anlayışıyla, huzurlu bir ev ortamı oluşturduk.

Türk misafirperverliğinin ön plana çıkartıldığı otelimiz, huzurun ve samimiyetin Güründeki adresi olmayı hedeflemektedir. Özgün bir hizmet ve deneyim oluşturma çabamızın, konuklarımızın kişisel farklılıklarını ön planda tutarak, her yaştan misafirimizi memnun etme gayretiyle, hayat boyu sürecek dostluklara dönüşmesini umuyoruz.

LOKASYON

Aktaş Otel Kayseri-Malatya (D 300) yol güzergâhında olup, kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz bir konumdadır. Gürün ilçe terminaline ve Aktaş Dinlenme Tesisine olan yakınlığıyla dikkat çekmektedir.

Temizliği, berraklığı ve doğal bir akvaryumu andıran görünümüyle Anadolu’nun nazar boncuğu olan Gürün Gökpınar Gölü’ne de 11 km uzaklıktadır. Gökpınar Gölü,  turkuaz mavisi görünümü, mesire yerleri ve dalış sporlarıyla ilgilenenler açısından bulunmayacak güzellikler sunan doğal yaşam parkıdır. Yine Gürün’ de görülmesi gereken, Hititlerden kalma Kaya Apartman Mağaralar ve Şuğul Kanyonu da otelimize 3km mesafede yer almaktadır.

Malatya İli Darende İlçesinde tesisimize yaklaşık 30 km mesafede buluna Somuncu Baba Külliyesi din turizmi, Günpınar Şelalesi ise muhteşem görünümü ve piknik yapma açısından bölgenin önemli turizm alanlarından olup bu alanlar 4 mevsim bireysel ve grup turizmine ev sahipliği yapmaktadır.

Kangal ilçesinde bulunan dünyaca ünlü Doktor Balıklı kaplıcalar ve Kangal Köpek yetiştirme çiftliği de otelimize 70km mesafede olup, günübirlik seyahatler yapılabilmektedir.

SAĞLIK KULÜBÜ

Aktaş Otel; Fitness Salonu, Türk Hamamı, Buhar Odası, Sauna ve Dinlenme Odalarıyla misafirlerimizin sağlığına da katkı sunmayı amaçlamaktadır.

TOPLANTI VE ORGANİZASYON

Özel günlerinizde, kutlama ve organizasyonlarınızı keyifle gerçekleştirebileceğiniz teras balkonlarımız, restoranımız, toplantı ve konferans salonlarımız, güler yüzlü personelimizle sizlerleyiz.

SPA KAÇAMAĞI

Aktaş Otel olarak sağlığınızı önemsiyoruz.

Türk Hamamı: Geleneklerimizden gelen sağlık ve güzellik sırlarından biri de Türk Hamamı ve Kese Köpük Masajıdır.  Rahatlamanın ve dinlenmenin keyfini yaşamak için masaj çeşitlerimizden birini seçmeniz yeterli olacaktır. Hamam ve masaj vücudunuzdaki ölü derilerin atılıp, gözeneklerinizin açılmasını, vücudunuzun daha rahat oksijen almasını, derinizin canlılık kazanmasını ve kan dolaşımınızın artmasını sağlar.

Buhar Odası: Buhar odasındaki nem oranının yüksekliği sayesinde ciltteki nem kaybı azalır ve cilt dışarıdan aldığı nem sayesinde toksinleri vücuttan uzaklaştırırken sıvı kaybına da uğramaz. Ayrıca buhar odasındaki ısı sayesinde dolaşım hızlanır ve kandaki oksijen miktarı artar. Vücutta artan oksijen ise spor sonrasında kaslardaki birikmiş olan laktik asidin daha hızlı parçalanmasını sağlar.

GÜNE ENERJİK BAŞLAYIN

 Fitness Salonları: Misafirlerimizin sağlık ihtiyaçları ve zevklerine göre en son teknoloji ürünü spor ekipmanları kullanılarak hazırlanan Bay-Bayan salonlarımız Aktaş Otelin hizmet anlayışının farklı bir yönünü de ortaya koymaktadır.

LEZZET BİZİM İŞİMİZ

Tesis içerisinde bulunan restoran,  köy kahvaltısı, ilçemize ait yöresel lezzetlerin tadılması, Gürün’ün leziz etinin damağınızda bırakacağı tatla memnuniyetinize memnuniyet katacaktır.

 Tesis içerisinde bulunan satış mağazasın da,İlçemize ait; kayısı ürünleri, ceviz, dut, pekmez, pestil, bal, elma, süt ve süt ürünleri, bulgur, bakliyat ve diğer kuru gıdalardan oluşan yöresel ürünlerin hem tanıtımı hem de satışıyla misafirlerimize hizmet verilmektedir.